Haftanın En Önemli Gelişmeleri

Sürekli değişip gelişen teknoloji dünyasında her hafta yeni gelişmelere şahit oluyor, bu haberleri ayrıntılı bir formda sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Geride bıraktığımız haftada da teknoloji dünyasında hayli kıymetli gelişmeler yaşandı.

Biz de bu içeriğimizde hem teknoloji dünyasında geçtiğimiz haftanın öne çıkan gelişmelerini hem de haftanın dikkat cazibeli içeriklerini sizler için bir ortaya getirdik. Gelin, tüm bu haberlere daha yakından göz atalım.

Geçtiğimiz haftanın öne çıkan gelişmeleri

TOGG, Yerli Arabanın Üretimi İçin Yeni İş İlanları Açtı

TOGG, yerli arabanın üretiminde misyon alacak çalışanlar için yeni ilanlar verdi. Toplamda 43 pozisyon için işe alım yapan şirket, elemanlarının hangi yetkinliklere sahip olması gerektiğini de bir bir açıkladı.

İlgili habere ulaşmak için buradaki temasa tıklayabilirsiniz.

YouTuber Porçay İçin Tahliye Kararı Verildi!

‘Ezhel Parodi’ görüntüsüyle hakkında dava açılan ve geçtiğimiz günlerde mahpus cezası onanan YouTuber Porçay hakkında yeni gelişme yaşandı. Porçay için tahliye kararı verildiği bildirildi.

İlgili habere ulaşmak için buradaki temasa tıklayabilirsiniz.

Sosyal Medya Fenomeni, OnlyFans Hesabından Ne Kadar Para Kazandığını Açıkladı

OnlyFans gelirini açıklayan Türk influencer, toplumsal medyada gündem oldu. Gelin influencer’ın toplam OnlyFans gelirine ve toplumsal medyadan gelen yansılara bir arada göz atalım.

İlgili habere ulaşmak için buradaki ilişkiye tıklayabilirsiniz.

Merkez Bankası, Faiz Kararını Açıkladı: Enflasyonun Düşmesi İçin Gereken Kaideler Paylaşıldı..

2022 yılı boyunca faizi %14 düzeyinde sabit tutan Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, geçtiğimiz günlerde haziran ayı faiz kararını açıkladı. Faiz, tekrar sabit bırakıldı.

İlgili habere ulaşmak için buradaki irtibata tıklayabilirsiniz.

Elon Musk’ın Çocuğu, Babasını Reddetti: Hem Soyadını Hem Cinsiyetini Değiştirecek!

Elon Musk’ın 18 yaşına giren transseksüel çocuğu Xavier Alexander Musk, isim ve cinsiyet değişikliği için mahkemeye başvurdu. Babasıyla olan tüm bağını koparmak istediğini söyleyen genç, annesinin soyadını alacak.

İlgili habere ulaşmak için buradaki irtibata tıklayabilirsiniz.